R 606 „Liptov“ | |
Řazení vlaku: 362_b + 4xBmeer61 + 3xBeer61 + BDshmeer + WRRmeer61 + Aeer61 + Bd + 3xB + 163 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 10.07 | 2./9 | |||
Kysak | 10.19 | 10.21 | |||
Margecany | 10.35 | 10.37 | |||
Spišská Nová Ves | 11.02 | 11.04 | |||
Poprad-Tatry | 11.22 | 11.25 | 2. | ||
Štrba | 11.39 | 11.40 | |||
Liptovský Mikuláš | 12.06 | 12.08 | |||
Ružomberok | 12.25 | 12.27 | |||
Kraľovany | 12.41 | 12.42 | |||
Vrútky | 12.55 | 12.57 | 2. | ||
Žilina | 13.13 | 13.17 | 2. | ||
Považská Bystrica | 13.42 | 13.44 | 1. | ||
Púchov | 13.54 | 13.56 | |||
Trenčianska Teplá | 14.17 | 14.19 | |||
Trenčín | 14.28 | 14.30 | 3. | ||
Nové Mesto nad Váhom | 14.51 | 14.52 | 1./4 | ||
Piešťany | 15.04 | 15.05 | 2. | ||
Leopoldov | 15.17 | 15.19 | 3. | ||
Trnava | 15.31 | 15.33 | 1. | ||
Bratislava-Vinohrady | 15.56 | 15.57 | |||
Bratislava hlavná stanica | 16.03 | 3./10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy