Os 5621 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 16.45 | ||||
Chrenovec | 16.58 | 16.58 | |||
Jalovec | 17.02 | 17.02 | |||
Ráztočno | 17.05 | 17.05 | |||
Handlová | 17.14 | 17.15 | |||
Remäta | 17.23 | 17.23 | |||
Sklené pri Handlovej | 17.29 | 17.30 | |||
Horná Štubňa | 17.38 | 17.42 | |||
Horná Štubňa zastávka | 17.47 | 17.47 | |||
Turčianske Teplice | 17.52 | 17.53 | |||
Diviaky | 17.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci