Os 20913 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybniště | 10.32 | 2 | |||
Horní Podluží | x | 10.37 | 10.37 | ||
Jiřetín pod Jedlovou | x | 10.39 | 10.39 | ||
Dolní Podluží | x | 10.44 | 10.44 | ||
Varnsdorf | 10.49 | 10.52 | 3 | ||
Hrádek nad Nisou | 11.30 | 11.32 | 1/1 | ||
Chotyně | x | 11.35 | 11.35 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 11.39 | 11.39 | ||
Chrastava | 11.42 | 11.44 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | x | 11.47 | 11.47 | ||
Machnín | x | 11.50 | 11.50 | ||
Liberec | 11.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci