..: Trasa vlaku IC 1016 RegioJet - JŘ 2011 :..
IC 1016 „RegioJet“
Řazení vlaku: 162 + Ampz + ABmz + Ampz + ABmz + Ampz  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)   16.10 3
  Havířov  16.26 16.27 2
  Ostrava-Stodolní  16.43 16.43 
  Ostrava hlavní nádraží  16.47 16.48 frýdlantské I/1
  Ostrava-Svinov  16.55 16.57 4
  Hranice na Moravě  17.22 17.23 3/1
  Olomouc hlavní nádraží  17.52 17.55 
  Zábřeh na Moravě  18.19 18.21 2
  Ústí nad Orlicí  18.52 18.53 pražské/2
  Pardubice hlavní nádraží  19.24 19.26 3
  Praha-Libeň  20.23 20.24 2
  Praha hlavní nádraží  20.31  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2019 ŽelPage - správci