IC 1013 „RegioJet“ | |
Řazení vlaku: 162 + Ampz + ABmz + Ampz + ABmz + Ampz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.27 | 4 | |||
Praha-Libeň | 15.34 | 15.35 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.28 | 16.30 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 16.59 | 17.00 | pražské/3 | ||
Zábřeh na Moravě | 17.31 | 17.33 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.58 | 18.01 | |||
Hranice na Moravě | 18.31 | 18.32 | 2/2 | ||
Ostrava-Svinov | 18.58 | 19.00 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 19.07 | 19.09 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 19.12 | 19.13 | |||
Havířov | 19.28 | 19.29 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19.45 | 19.46 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 19.55 | 19.56 | 3 | ||
Bystřice (Bystrzyca) | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Návsí (Nawsie) | 20.12 | 20.13 | 2/3 | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 20.22 | 20.27 | 2/3 | ||
Čadca | 20.42 | 20.45 | 3. | ||
Kysucké Nové Mesto | 21.00 | 21.02 | |||
Žilina | 21.12 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci