Sp 1599 „Polabský motoráček“ | |
Řazení vlaku: M 262.1168 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milovice | 7.55 | 1 | |||
Lysá nad Labem | 8.02 | 8.14 | 1/1 | ||
Kostomlaty nad Labem | 8.23 | 8.23 | 3 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 8.30 | 8.32 | 1 | ||
Poděbrady | 8.40 | 8.41 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 8.46 | 8.46 | 3 | ||
Velký Osek | 8.50 | 8.52 | 3 | ||
Kolín | 9.02 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci