Os 9952 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.45 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 21.52 | 21.53 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 21.58 | 21.59 | |||
Praha-Radotín | 22.01 | 22.02 | 2 | ||
Černošice | 22.06 | 22.07 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.09 | 22.09 | |||
Všenory | 22.12 | 22.12 | |||
Dobřichovice | 22.14 | 22.14 | 2 | ||
Řevnice | 22.18 | 22.18 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 22.21 | 22.21 | 2 | ||
Karlštejn | 22.25 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci