R 978 | |
Řazení vlaku: 162 + 4xBc842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.50 | 4 | |||
Praha-Holešovice | 19.58 | 19.59 | 3 | ||
Kralupy nad Vltavou | 20.18 | 20.19 | 2 | ||
Hněvice | 20.35 | 20.36 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 20.42 | 20.43 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 20.50 | 20.51 | 1/3 | ||
Lovosice | 20.56 | 20.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy