..: Trasa vlaku Os 9756 - JŘ 2011 :..
Os 9756
Řazení vlaku: 809 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Slaný   14.26 2
  Královice u Zlonic x14.32 14.32 
  Zlonice  14.38 14.39 2
  Páleček x14.43 14.43 
  Klobuky v Čechách  14.47 14.47 2
  Vrbičany x14.50 14.50 
  Telce x14.52 14.52 
  Peruc  14.56 14.58 2
  Vrbno nad Lesy  15.03 15.04 2
  Chlumčany u Loun  15.13 15.14 2
  Louny  15.18  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy