Os 9715 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Peruc | 15.51 | 2 | |||
Telce | x | 15.55 | 15.55 | ||
Vrbičany | x | 15.57 | 15.57 | ||
Klobuky v Čechách | 16.00 | 16.00 | 2 | ||
Páleček | x | 16.04 | 16.04 | ||
Zlonice | 16.08 | 16.08 | 2 | ||
Královice u Zlonic | x | 16.14 | 16.14 | ||
Slaný | 16.21 | 16.22 | 4 | ||
Slaný předměstí | x | 16.26 | 16.26 | ||
Podlešín | 16.31 | 16.31 | 3 | ||
Zvoleněves | 16.35 | 16.41 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | x | 16.44 | 16.44 | ||
Neuměřice | x | 16.46 | 16.46 | ||
Olovnice | 16.49 | 16.50 | 3 | ||
Zeměchy | x | 16.52 | 16.52 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 16.54 | 16.58 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 17.02 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci