Os 9709 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 18.37 | 2 | |||
Chlumčany u Loun | 18.40 | 18.41 | 2 | ||
Vrbno nad Lesy | 18.51 | 18.51 | 2 | ||
Peruc | 18.56 | 18.58 | 2 | ||
Telce | x | 19.01 | 19.01 | ||
Vrbičany | x | 19.04 | 19.04 | ||
Klobuky v Čechách | 19.06 | 19.07 | 2 | ||
Páleček | x | 19.10 | 19.10 | ||
Zlonice | 19.14 | 19.15 | 2 | ||
Královice u Zlonic | x | 19.21 | 19.21 | ||
Slaný | 19.28 | 19.36 | 3 | ||
Slaný předměstí | x | 19.40 | 19.40 | ||
Podlešín | 19.45 | 19.46 | 3 | ||
Zvoleněves | 19.50 | 19.51 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | x | 19.54 | 19.54 | ||
Neuměřice | x | 19.56 | 19.56 | ||
Olovnice | 20.00 | 20.00 | 3 | ||
Zeměchy | x | 20.04 | 20.04 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 20.06 | 20.06 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 20.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster