..: Trasa vlaku Os 9709 - JŘ 2011 :..
Os 9709
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   18.37 2
  Chlumčany u Loun  18.40 18.41 2
  Vrbno nad Lesy  18.51 18.51 2
  Peruc  18.56 18.58 2
  Telce x19.01 19.01 
  Vrbičany x19.04 19.04 
  Klobuky v Čechách  19.06 19.07 2
  Páleček x19.10 19.10 
  Zlonice  19.14 19.15 2
  Královice u Zlonic x19.21 19.21 
  Slaný  19.28 19.36 3
  Slaný předměstí x19.40 19.40 
  Podlešín  19.45 19.46 3
  Zvoleněves  19.50 19.51 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x19.54 19.54 
  Neuměřice x19.56 19.56 
  Olovnice  20.00 20.00 3
  Zeměchy x20.04 20.04 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  20.06 20.06 1
  Kralupy nad Vltavou  20.10  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster