..: Trasa vlaku Os 9707 - JŘ 2011 :..
Os 9707
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   16.37 2
  Chlumčany u Loun  16.40 16.41 2
  Vrbno nad Lesy  16.51 16.51 2
  Peruc  16.56 16.58 2
  Telce x17.01 17.01 
  Vrbičany x17.04 17.04 
  Klobuky v Čechách  17.06 17.07 2
  Páleček x17.10 17.10 
  Zlonice  17.14 17.15 2
  Královice u Zlonic x17.21 17.21 
  Slaný  17.28 17.39 3
  Slaný předměstí x17.42 17.42 
  Podlešín  17.47 17.49 3
  Zvoleněves  17.53 17.53 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x17.57 17.57 
  Neuměřice x17.59 17.59 
  Olovnice  18.02 18.03 3
  Zeměchy x18.06 18.06 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  18.08 18.09 1
  Kralupy nad Vltavou  18.12  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správcovia