..: Trasa vlaku Os 9704 - JŘ 2011 :..
Os 9704
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   17.48 4
  Kralupy nad Vltavou předměstí  17.51 17.52 2
  Zeměchy x17.54 17.54 
  Olovnice  17.56 17.57 3
  Neuměřice x18.00 18.00 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x18.02 18.02 
  Zvoleněves  18.05 18.05 1
  Podlešín  18.09 18.12 4
  Slaný předměstí x18.18 18.18 
  Slaný  18.22 18.24 4
  Královice u Zlonic x18.30 18.30 
  Zlonice  18.36 18.37 2
  Páleček x18.41 18.41 
  Klobuky v Čechách  18.45 18.46 2
  Vrbičany x18.48 18.48 
  Telce x18.51 18.51 
  Peruc  18.55 18.58 2
  Vrbno nad Lesy  19.03 19.04 2
  Chlumčany u Loun  19.13 19.14 2
  Louny  19.18  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök