..: Trasa vlaku Os 9703 - JŘ 2011 :..
Os 9703
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   12.37 2
  Chlumčany u Loun  12.40 12.41 2
  Vrbno nad Lesy  12.51 12.51 2
  Peruc  12.56 12.58 2
  Telce x13.01 13.01 
  Vrbičany x13.04 13.04 
  Klobuky v Čechách  13.06 13.07 2
  Páleček x13.10 13.10 
  Zlonice  13.14 13.15 2
  Královice u Zlonic x13.21 13.21 
  Slaný  13.27 13.29 3
  Slaný předměstí x13.34 13.34 
  Podlešín  13.39 13.40 3
  Zvoleněves  13.44 13.45 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x13.48 13.48 
  Neuměřice x13.50 13.50 
  Olovnice  13.54 13.55 3
  Zeměchy x13.58 13.58 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  14.00 14.01 1
  Kralupy nad Vltavou  14.05  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök