..: Trasa vlaku Os 9700 - JŘ 2011 :..
Os 9700
Řazení vlaku: 2x809 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   5.51 4
  Kralupy nad Vltavou předměstí  5.54 5.55 2
  Zeměchy x5.57 5.57 
  Olovnice  5.59 6.00 3
  Neuměřice x6.03 6.03 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x6.05 6.05 
  Zvoleněves  6.08 6.08 1
  Podlešín  6.12 6.13 4
  Slaný předměstí x6.18 6.18 
  Slaný  6.22 6.26 4
  Královice u Zlonic x6.32 6.32 
  Zlonice  6.38 6.39 2
  Páleček x6.43 6.43 
  Klobuky v Čechách  6.47 6.47 2
  Vrbičany x6.50 6.50 
  Telce x6.52 6.52 
  Peruc  6.56 6.58 2
  Vrbno nad Lesy  7.03 7.04 2
  Chlumčany u Loun  7.13 7.14 2
  Louny  7.18  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster