Os 9329 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.10 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 20.16 | 20.17 | 3 | ||
Praha-Kyje | 20.20 | 20.20 | |||
Praha-Dolní Počernice | 20.22 | 20.22 | |||
Praha-Běchovice | 20.25 | 20.26 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 20.29 | 20.29 | |||
Úvaly | 20.34 | 20.34 | 1/2 | ||
Tuklaty | 20.38 | 20.38 | |||
Rostoklaty | 20.41 | 20.41 | |||
Český Brod | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Klučov | 20.49 | 20.49 | |||
Poříčany | 20.52 | 20.52 | 1 | ||
Tatce | 20.56 | 20.56 | |||
Pečky | 20.59 | 21.00 | 2 | ||
Cerhenice | 21.03 | 21.03 | |||
Velim | 21.06 | 21.07 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 21.09 | 21.09 | |||
Kolín zastávka | 21.13 | 21.13 | |||
Kolín | 21.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci