Os 9320 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.14 | 3 | |||
Kolín zastávka | 17.16 | 17.17 | |||
Nová Ves u Kolína | 17.20 | 17.20 | |||
Velim | 17.23 | 17.23 | 1/2 | ||
Cerhenice | 17.26 | 17.26 | |||
Pečky | 17.30 | 17.31 | 1/2 | ||
Tatce | 17.33 | 17.33 | |||
Poříčany | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Klučov | 17.41 | 17.41 | |||
Český Brod | 17.45 | 17.47 | 3 | ||
Rostoklaty | 17.51 | 17.51 | |||
Tuklaty | 17.54 | 17.54 | |||
Úvaly | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 18.02 | 18.02 | |||
Praha-Běchovice | 18.07 | 18.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 18.10 | 18.10 | |||
Praha-Kyje | 18.12 | 18.12 | |||
Praha-Libeň | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.23 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia