Os 9309 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.10 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Praha-Kyje | 7.20 | 7.20 | |||
Praha-Dolní Počernice | 7.22 | 7.22 | |||
Praha-Běchovice | 7.25 | 7.26 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 7.29 | 7.29 | |||
Úvaly | 7.34 | 7.34 | 1/2 | ||
Tuklaty | 7.38 | 7.38 | |||
Rostoklaty | 7.41 | 7.41 | |||
Český Brod | 7.45 | 7.47 | 2 | ||
Klučov | 7.50 | 7.50 | |||
Poříčany | 7.53 | 7.59 | 1 | ||
Tatce | 8.02 | 8.02 | |||
Pečky | 8.05 | 8.10 | 2 | ||
Cerhenice | 8.13 | 8.13 | |||
Velim | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 8.19 | 8.19 | |||
Kolín zastávka | 8.23 | 8.23 | |||
Kolín | 8.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci