Os 9265 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 5.45 | ||||
Zruč nad Sázavou | 5.49 | 5.53 | 4 | ||
Horka nad Sázavou | x | 5.57 | 5.57 | ||
Laziště | x | 6.01 | 6.01 | ||
Vlastějovice | 6.03 | 6.03 | |||
Budčice | x | 6.05 | 6.05 | ||
Chřenovice | x | 6.08 | 6.08 | ||
Chřenovice-Podhradí | x | 6.13 | 6.13 | ||
Ledeč nad Sázavou | 6.19 | 6.35 | 2 | ||
Horní Ledeč | 6.37 | 6.37 | |||
Vilémovice | 6.42 | 6.42 | |||
Stvořidla | 6.45 | 6.45 | |||
Smrčná | 6.50 | 6.50 | |||
Mrzkovice | 6.54 | 6.54 | |||
Dolní Březinka | 6.56 | 6.56 | |||
Světlá nad Sázavou město | 7.00 | 7.00 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci