Os 9006 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 8.17 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | x | 8.21 | 8.21 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 8.26 | 8.26 | ||
Pecerady | x | 8.31 | 8.31 | ||
Týnec nad Sázavou | 8.35 | 8.46 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 8.48 | 8.48 | ||
Krhanice | x | 8.53 | 8.53 | ||
Prosečnice | x | 8.58 | 8.58 | ||
Kamenný Přívoz | x | 9.01 | 9.01 | ||
Jílové u Prahy | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | x | 9.13 | 9.13 | ||
Petrov u Prahy | x | 9.19 | 9.19 | ||
Petrov-Chlomek | x | 9.21 | 9.21 | ||
Davle | 9.24 | 9.25 | 3 | ||
Skochovice | x | 9.32 | 9.32 | ||
Vrané nad Vltavou | 9.35 | 9.36 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 9.39 | 9.39 | ||
Praha-Zbraslav | 9.43 | 9.44 | 3 | ||
Praha-Komořany | x | 9.47 | 9.47 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 9.50 | 9.50 | ||
Praha-Braník | 9.54 | 9.54 | 3 | ||
Praha-Krč | 9.59 | 9.59 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 10.06 | 10.07 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.11 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster