R 874 „Rudolf Těsnohlídek“ | |
Řazení vlaku: 362 + 2xB256 + AB349 + BDs450 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.44 | II | |||
Blansko | 17.07 | 17.10 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 17.21 | 17.22 | 2 | ||
Letovice | 17.28 | 17.29 | 3 | ||
Březová nad Svitavou | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Svitavy | 17.49 | 17.51 | 3 | ||
Česká Třebová | 18.02 | 18.05 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 18.14 | 18.15 | pražské/2 | ||
Choceň | 18.28 | 18.30 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.50 | 19.00 | 3 | ||
Přelouč | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Kolín | 19.25 | 19.28 | 3 | ||
Praha-Libeň | 20.05 | 20.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.13 | 20.13 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 20.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci