R 866 „Slavkov“ | |
Řazení vlaku: 362 + AB349 + BDs450 + Bd264 + 2xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.47 | II | |||
Blansko | 9.08 | 9.10 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 9.21 | 9.22 | 2 | ||
Letovice | 9.28 | 9.29 | 3 | ||
Březová nad Svitavou | 9.37 | 9.38 | 2 | ||
Svitavy | 9.49 | 9.51 | 3 | ||
Česká Třebová | 10.02 | 10.05 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 10.14 | 10.16 | pražské/2 | ||
Choceň | 10.29 | 10.31 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.50 | 11.00 | 3 | ||
Přelouč | 11.08 | 11.09 | 2 | ||
Kolín | 11.25 | 11.28 | 3 | ||
Praha-Libeň | 12.05 | 12.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.13 | 12.13 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 12.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy