Vlak 8413 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 15.21 | 3 | |||
Putim | 15.25 | 15.26 | 3 | ||
Písek | 15.31 | 15.33 | 2 | ||
Písek město | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Vrcovice | x | 15.42 | 15.42 | ||
Záhoří | 15.46 | 15.46 | 3 | ||
Vlastec | 15.51 | 15.51 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 15.57 | 15.59 | 3 | ||
Jetětice | x | 16.02 | 16.02 | ||
Stehlovice | x | 16.05 | 16.05 | ||
Branice | 16.08 | 16.08 | 3 | ||
Líšnice | x | 16.12 | 16.12 | ||
Milevsko | 16.15 | 16.17 | 3 | ||
Sepekov | 16.21 | 16.22 | 1 | ||
Božejovice | 16.29 | 16.30 | 2 | ||
Padařov | x | 16.34 | 16.34 | ||
Meziříčí | x | 16.38 | 16.38 | ||
Balkova Lhota | 16.40 | 16.40 | 3 | ||
Nasavrky | x | 16.44 | 16.44 | ||
Tábor | 16.50 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster