Os 8382 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 6.48 | 2 | |||
Horní Vilímeč | x | 6.52 | 6.52 | ||
Jihlávka | 6.57 | 6.57 | 2 | ||
Horní Ves | x | 7.03 | 7.03 | ||
Horní Cerekev | 7.07 | 7.21 | 2 | ||
Hříběcí | x | 7.24 | 7.24 | ||
Nová Buková | x | 7.29 | 7.29 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.32 | 7.33 | 2 | ||
Zajíčkov | x | 7.37 | 7.37 | ||
Rynárec | x | 7.41 | 7.41 | ||
Pelhřimov | 7.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster