R 837 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee145/Aee152 + BDhmsee448 + 2xBeer273 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.02 | III | |||
Vyškov na Moravě | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Kojetín | 13.05 | 13.09 | 3 | ||
Přerov | 13.23 | 13.25 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 13.44 | 13.49 | 2/2 | ||
Ostrava-Svinov | 14.17 | 14.19 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.26 | 14.28 | |||
Bohumín | 14.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök