Os 8273 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 10.33 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 10.38 | 10.39 | 3 | ||
Tomice | 10.45 | 10.47 | 1 | ||
Olbramovice | 10.53 | 10.54 | 2 | ||
Votice | 10.58 | 11.07 | 2/2 | ||
Heřmaničky | 11.12 | 11.13 | 3 | ||
Ješetice | 11.18 | 11.19 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 11.21 | 11.21 | ||
Střezimíř | 11.24 | 11.26 | 2 | ||
Mezno | x | 11.31 | 11.31 | ||
Sudoměřice u Tábora | 11.34 | 11.35 | 3 | ||
Chotoviny | 11.39 | 11.40 | 3 | ||
Tábor | 11.48 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster