Os 8270 | |
Řazení vlaku: 363 + Bds450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 14.15 | 2/1 | |||
Chotoviny | 14.22 | 14.22 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 14.26 | 14.27 | 3 | ||
Mezno | 14.30 | 14.30 | |||
Střezimíř | 14.34 | 14.36 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 14.39 | 14.39 | |||
Ješetice | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Heřmaničky | 14.47 | 14.54 | 2 | ||
Votice | 14.59 | 15.00 | 2/2 | ||
Olbramovice | 15.03 | 15.04 | 3 | ||
Tomice | 15.08 | 15.10 | 2 | ||
Bystřice u Benešova | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 15.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster