Os 7516 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + BDs450 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.10 | 1z | |||
Plzeň zastávka | 12.12 | 12.13 | |||
Plzeň-Doudlevce | 12.16 | 12.16 | |||
Plzeň-Valcha | 12.20 | 12.21 | 3 | ||
Dobřany | 12.28 | 12.29 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 12.33 | 12.35 | vlevo/1 | ||
Přeštice-Zastávka | 12.38 | 12.38 | |||
Přeštice | 12.42 | 12.43 | 2 | ||
Lužany | 12.46 | 12.46 | |||
Borovy | 12.48 | 12.49 | |||
Červené Poříčí | 12.53 | 12.53 | |||
Švihov u Klatov | 12.56 | 12.59 | 1 | ||
Dehtín | 13.02 | 13.02 | |||
Točník | 13.06 | 13.06 | 2 | ||
Klatovy | 13.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci