R 750 | |
Řazení vlaku: 363 + WLAB822 + Bc833 + 4xB249 + BDhmsee451 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.10 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 4.17 | 4.18 | 3 | ||
Beroun | 4.46 | 4.47 | 2 | ||
Zdice | 4.54 | 4.54 | 3 | ||
Hořovice | 5.02 | 5.03 | 4 | ||
Rokycany | 5.29 | 5.32 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 5.50 | 6.07 | 1v | ||
Stříbro | 6.30 | 6.31 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 6.58 | 7.01 | 2/3 | ||
Mariánské Lázně | 7.10 | 7.12 | 2/3 | ||
Lázně Kynžvart | 7.19 | 7.20 | 1/2 | ||
Cheb | 7.38 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster