Os 7306 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.33 | 3v | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 12.35 | 12.36 | 1 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 12.39 | 12.40 | |||
Plzeň-Křimice | 12.42 | 12.42 | 1 | ||
Vochov | 12.44 | 12.45 | |||
Kozolupy | 12.47 | 12.47 | 1 | ||
Plešnice | 12.52 | 12.52 | |||
Pňovany zastávka | 12.55 | 12.55 | |||
Pňovany | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Sulislav | 13.02 | 13.02 | |||
Vranov u Stříbra | 13.04 | 13.04 | 2 | ||
Stříbro | 13.09 | 13.10 | 2/4 | ||
Milíkov | 13.14 | 13.15 | 2/2 | ||
Svojšín | 13.19 | 13.21 | 1/3 | ||
Ošelín | 13.28 | 13.29 | 1/1 | ||
Pavlovice | 13.35 | 13.36 | 1/1 | ||
Brod nad Tichou | 13.40 | 13.40 | 1/1 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 13.44 | 14.12 | 2/3 | ||
Chodová Planá | 14.16 | 14.16 | 1/2 | ||
Mariánské Lázně | 14.22 | 14.32 | 2/3 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 14.35 | 14.35 | 2/2 | ||
Lázně Kynžvart | 14.40 | 14.41 | 1/2 | ||
Dolní Žandov | 14.46 | 14.46 | 1/3 | ||
Salajna | 14.50 | 14.50 | |||
Lipová u Chebu | 14.54 | 14.54 | 2 | ||
Stebnice | 14.57 | 14.57 | |||
Cheb-Všeboř | 15.00 | 15.00 | |||
Cheb | 15.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster