Os 7083 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 19.07 | 1 | |||
Kadaň-Prunéřov | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Málkov | 19.19 | 19.19 | |||
Chomutov | 19.24 | 19.26 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 19.28 | 19.29 | |||
Jirkov zastávka | 19.32 | 19.33 | |||
Most | 19.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci