Os 7072 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 10.12 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 10.24 | 10.25 | |||
Odb Chomutov město | 10.28 | 10.29 | |||
Chomutov | 10.32 | 10.34 | 4 | ||
Málkov | 10.40 | 10.40 | |||
Kadaň-Prunéřov | 10.45 | 10.46 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 10.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster