Os 7020 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 19.17 | 1 | |||
Kotvina | 19.21 | 19.21 | |||
Perštejn | 19.25 | 19.26 | 1 | ||
Boč | 19.29 | 19.29 | |||
Stráž nad Ohří | 19.33 | 19.33 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 19.39 | 19.39 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 19.45 | 19.46 | 3 | ||
Hájek | 19.53 | 19.53 | 2 | ||
Dalovice | 19.58 | 19.59 | 4 | ||
Karlovy Vary | 20.02 | 20.12 | 1a | ||
Karlovy Vary-Dvory | 20.17 | 20.17 | 2 | ||
Chodov | 20.24 | 20.25 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 20.29 | 20.30 | 1 | ||
Královské Poříčí | 20.35 | 20.36 | |||
Sokolov | 20.39 | 20.41 | 2 | ||
Citice | 20.45 | 20.45 | 1 | ||
Hlavno | 20.47 | 20.48 | |||
Dasnice | 20.52 | 20.53 | 4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 20.58 | 20.59 | 4 | ||
Nebanice | 21.02 | 21.03 | |||
Tršnice | 21.09 | 21.10 | 3 | ||
Cheb | 21.16 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia