Os 6960 | |
Řazení vlaku: 162 + 4xBc842 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 22.30 | 3 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.32 | 22.33 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 22.35 | 22.35 | 1 | ||
Neštěmice | x | 22.38 | 22.38 | ||
Mojžíř | x | 22.40 | 22.40 | ||
Neštědice | x | 22.42 | 22.42 | ||
Povrly | 22.44 | 22.44 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | x | 22.47 | 22.47 | ||
Dobkovice | x | 22.50 | 22.50 | ||
Choratice | x | 22.52 | 22.52 | ||
Vilsnice | x | 22.55 | 22.55 | ||
Děčín hlavní nádraží | 23.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci