Os 6905 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 8.10 | 8.10 | |||
Prackovice nad Labem | 8.13 | 8.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 8.16 | 8.16 | |||
Malé Žernoseky | 8.19 | 8.19 | |||
Lovosice město | 8.21 | 8.21 | |||
Lovosice | 8.24 | 8.30 | 3 | ||
Lukavec | 8.33 | 8.33 | |||
Nové Kopisty | 8.35 | 8.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 8.37 | 8.37 | 2 | ||
Hrdly | 8.39 | 8.39 | |||
Oleško | 8.41 | 8.41 | |||
Hrobce | 8.44 | 8.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 8.49 | 8.50 | 1/3 | ||
Dobříň | 8.52 | 8.52 | |||
Záluží | 8.55 | 8.55 | |||
Hněvice | 8.58 | 8.58 | 2 | ||
Horní Počaply | 9.01 | 9.01 | |||
Dolní Beřkovice | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Cítov | 9.08 | 9.08 | |||
Vraňany | 9.12 | 9.13 | 2 | ||
Mlčechvosty | 9.15 | 9.15 | |||
Nové Ouholice | 9.18 | 9.18 | |||
Nelahozeves | 9.20 | 9.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 9.23 | 9.23 | |||
Kralupy nad Vltavou | 9.28 | 9.41 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 9.44 | 9.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 9.48 | 9.48 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 9.50 | 9.50 | |||
Řež | 9.52 | 9.52 | |||
Úholičky | 9.54 | 9.54 | |||
Roztoky-Žalov | 9.56 | 9.56 | |||
Roztoky u Prahy | 10.00 | 10.00 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 10.04 | 10.04 | |||
Praha-Bubeneč | 10.07 | 10.07 | 2 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 10.11 | 10.11 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 10.17 | III./5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia