R 686 | |
Řazení vlaku: 362 + 2xB249 + 2xBeer273 + BDhmsee448 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.22 | II | |||
Brno-Královo Pole | 17.33 | 17.34 | 3/2 | ||
Tišnov | 17.49 | 17.50 | 2/2 | ||
Křižanov | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 18.30 | 18.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 18.43 | 18.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 18.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci