Os 6843/2 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 5.30 | 6 | |||
Odb Chomutov město | 5.32 | 5.33 | |||
Jirkov zastávka | 5.36 | 5.37 | |||
Kyjice | 5.40 | 5.41 | 1 | ||
Třebušice | 5.46 | 5.47 | 1 | ||
Most | 5.53 | 6.04 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 6.08 | 6.09 | |||
Bílina kyselka | 6.12 | 6.13 | |||
Bílina | 6.15 | 6.16 | 1 | ||
Chotějovice | 6.18 | 6.19 | |||
Želénky | 6.21 | 6.22 | |||
Duchcov | 6.24 | 6.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 6.28 | 6.29 | 2 | ||
Řetenice | 6.32 | 6.33 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 6.36 | 6.37 | 2 | ||
Proboštov | 6.39 | 6.40 | |||
Bohosudov | 6.43 | 6.44 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 6.55 | 6.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.58 | 7.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 7.03 | 7.03 | 1 | ||
Neštěmice | 7.05 | 7.06 | |||
Mojžíř | 7.08 | 7.08 | |||
Neštědice | 7.10 | 7.10 | |||
Povrly | 7.12 | 7.12 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 7.15 | 7.16 | |||
Dobkovice | 7.19 | 7.19 | |||
Choratice | 7.21 | 7.21 | |||
Vilsnice | 7.24 | 7.24 | |||
Děčín hlavní nádraží | 7.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster