Vlak 6744 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrob | 15.06 | 3 | |||
Horní Háj | x | 15.11 | 15.11 | ||
Osek město | 15.15 | 15.18 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 15.23 | 15.23 | ||
Louka u Litvínova | 15.25 | 15.27 | 5 | ||
Litvínov město | x | 15.29 | 15.29 | ||
Most-Minerva | x | 15.35 | 15.35 | ||
Most-Kopisty | x | 15.38 | 15.38 | ||
Most | 15.45 | 15.57 | 4 | ||
Obrnice | 16.02 | 16.02 | |||
Bečov u Mostu | 16.09 | 16.09 | 2 | ||
Břvany | 16.15 | 16.15 | 2 | ||
Lenešice | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Dobroměřice | x | 16.24 | 16.24 | ||
Louny | 16.26 | 16.36 | 3 | ||
Louny střed | x | 16.39 | 16.39 | ||
Louny město | x | 16.41 | 16.41 | ||
Jimlín | x | 16.46 | 16.46 | ||
Opočno u Loun | x | 16.49 | 16.49 | ||
Touchovice u Loun | x | 16.52 | 16.52 | ||
Hřivice | 16.54 | 16.59 | 3 | ||
Konětopy | x | 17.03 | 17.03 | ||
Solopysky | x | 17.09 | 17.09 | ||
Domoušice | 17.16 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci