R 672 | |
Řazení vlaku: 362 + 2xB249 + 2xBeer273 + BDhmsee448 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.22 | II | |||
Brno-Královo Pole | 6.33 | 6.34 | 3/2 | ||
Tišnov | 6.49 | 6.50 | 2/2 | ||
Křižanov | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 7.30 | 7.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 7.43 | 7.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 7.56 | 7.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 8.12 | 8.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 8.36 | 8.37 | |||
Čáslav | 8.49 | 8.51 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 8.59 | 9.00 | 2/2 | ||
Kolín | 9.09 | 9.11 | 4 | ||
Praha-Libeň | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.57 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök