Os 6622 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 5.20 | 1/3 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 5.22 | 5.22 | ||
Stružnice | 5.29 | 5.29 | 2 | ||
Horní Police | 5.33 | 5.34 | 2 | ||
Žandov | x | 5.36 | 5.36 | ||
Starý Šachov | x | 5.39 | 5.39 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 5.43 | 5.44 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 5.49 | 5.50 | 3 | ||
Malá Veleň | x | 5.53 | 5.53 | ||
Březiny u Děčína | x | 5.57 | 5.57 | ||
Děčín východ | 6.01 | 6.06 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök