Os 6607 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.41 | 1/3 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 11.47 | 11.47 | ||
Zákupy | 11.50 | 11.51 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 11.53 | 11.53 | ||
Mimoň | 12.00 | 12.04 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 12.07 | 12.07 | ||
Velký Grunov | x | 12.10 | 12.10 | ||
Brniště | 12.12 | 12.13 | 2 | ||
Velký Valtinov | x | 12.16 | 12.16 | ||
Jablonné v Podještědí | 12.21 | 12.22 | 2 | ||
Lvová | x | 12.25 | 12.25 | ||
Rynoltice | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Zdislava | x | 12.36 | 12.36 | ||
Křižany | 12.41 | 12.49 | 1 | ||
Novina | x | 12.52 | 12.52 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 12.54 | 12.54 | ||
Karlov pod Ještědem | 12.59 | 12.59 | 2 | ||
Ostašov | x | 13.03 | 13.03 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 13.05 | 13.06 | 3 | ||
Liberec | 13.12 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök