Os 6506 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žatec západ | 7.32 | 3 | |||
Žatec | 7.34 | 7.35 | 3 | ||
Tvršice | x | 7.39 | 7.39 | ||
Dolejší Hůrky | x | 7.42 | 7.42 | ||
Lišany u Žatce | 7.44 | 7.45 | 2 | ||
Postoloprty | 7.50 | 7.51 | 2 | ||
Výškov v Čechách | x | 7.55 | 7.55 | ||
Počerady | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Volevčice | x | 8.02 | 8.02 | ||
Obrnice | 8.11 | 8.12 | 2 | ||
Most | 8.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci