Os 6431 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 22.33 | 5 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 22.37 | 22.38 | 3 | ||
Libochovany | 22.48 | 22.48 | |||
Velké Žernoseky | 22.53 | 22.54 | 4 | ||
Litoměřice město | 22.58 | 22.59 | |||
Křešice u Litoměřic | 23.03 | 23.04 | |||
Polepy | 23.07 | 23.07 | 3 | ||
Hoštka | 23.12 | 23.13 | 3 | ||
Štětí | 23.18 | 23.19 | 4 | ||
Liběchov | 23.23 | 23.24 | 4 | ||
Mělník-Mlazice | 23.28 | 23.28 | |||
Mělník | 23.31 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök