Os 6107 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 12.08 | 2 | |||
Březno u Postoloprt | 12.12 | 12.12 | 2 | ||
Louny město | 12.20 | 12.20 | |||
Louny střed | 12.22 | 12.22 | |||
Louny | 12.25 | 12.33 | vlevo/4 | ||
Veltěže | 12.37 | 12.37 | |||
Slavětín nad Ohří | 12.41 | 12.41 | |||
Radonice nad Ohří | 12.44 | 12.44 | |||
Pátek | 12.46 | 12.46 | |||
Koštice nad Ohří | 12.52 | 12.55 | 2 | ||
Křesín | 12.59 | 12.59 | |||
Dubany | 13.02 | 13.02 | |||
Libochovice město | 13.07 | 13.20 | |||
Libochovice | 13.24 | 13.27 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 13.30 | 13.30 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 13.33 | 13.33 | |||
Úpohlavy | 13.39 | 13.39 | |||
Čížkovice | 13.42 | 13.44 | 3 | ||
Sulejovice | 13.48 | 13.48 | |||
Lovosice | 13.53 | 14.01 | 1 | ||
Lovosice závod | 14.03 | 14.03 | |||
Žalhostice | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 14.11 | 14.11 | |||
Litoměřice horní nádraží | 14.14 | 14.15 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 14.20 | 14.20 | |||
Ploskovice | 14.26 | 14.26 | |||
Horní Řepčice | 14.33 | 14.33 | |||
Liběšice | 14.37 | 14.37 | 2 | ||
Úštěk | 14.43 | 14.44 | 3 | ||
Dubičná | 14.51 | 14.51 | |||
Blíževedly | 14.57 | 15.01 | 1 | ||
Kravaře v Čechách | 15.04 | 15.04 | |||
Stvolínky | 15.07 | 15.07 | |||
Zahrádky u České Lípy | 15.15 | 15.15 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.23 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök