Os 5905 | |
Řazení vlaku: 363 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 10.05 | 4 | |||
Hlízov | 10.12 | 10.12 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 10.15 | 10.16 | 2/1 | ||
Církvice | 10.19 | 10.19 | |||
Třebešice | 10.21 | 10.22 | |||
Čáslav | 10.26 | 10.27 | 3 | ||
Horky u Čáslavi | 10.33 | 10.33 | |||
Golčův Jeníkov | 10.37 | 10.38 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 10.41 | 10.42 | |||
Vlkaneč | 10.49 | 10.50 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 10.52 | 10.53 | |||
Leština u Světlé | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Sázavka | 11.02 | 11.03 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 11.08 | 11.08 | |||
Světlá nad Sázavou | 11.11 | 11.12 | 6 | ||
Pohleď | 11.16 | 11.16 | |||
Okrouhlice | 11.19 | 11.20 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 11.25 | 11.25 | |||
Havlíčkův Brod | 11.30 | 11.40 | 3 | ||
Pohledští Dvořáci | 11.44 | 11.44 | |||
Pohled | 11.48 | 11.49 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 11.51 | 11.52 | |||
Přibyslav zastávka | 11.55 | 11.55 | |||
Přibyslav | 11.57 | 11.58 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 12.00 | 12.01 | |||
Nížkov | 12.03 | 12.03 | |||
Sázava u Žďáru | 12.07 | 12.08 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 12.11 | 12.11 | |||
Žďár nad Sázavou | 12.15 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster