Os 5816 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 9.29 | 4 | |||
Kolín-Zálabí | 9.31 | 9.31 | |||
Veltruby | 9.35 | 9.35 | |||
Velký Osek | 9.38 | 9.39 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Poděbrady | 9.46 | 9.47 | 2 | ||
Velké Zboží | 9.50 | 9.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 9.56 | 10.06 | 2 | ||
Kamenné Zboží | 10.10 | 10.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 10.14 | 10.14 | 4 | ||
Stratov | 10.18 | 10.18 | |||
Ostrá | 10.20 | 10.20 | |||
Lysá nad Labem | 10.24 | 10.25 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 10.31 | 10.31 | |||
Čelákovice | 10.33 | 10.34 | 4 | ||
Mstětice | 10.39 | 10.39 | |||
Zeleneč | 10.41 | 10.41 | |||
Praha-Horní Počernice | 10.46 | 10.46 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 10.54 | 10.55 | 2/2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.02 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci