Os 5715 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 16.05 | 3 | |||
Běrunice | x | 16.10 | 16.10 | ||
Slibovice | x | 16.13 | 16.13 | ||
Lovčice obec | x | 16.16 | 16.16 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 16.24 | 16.32 | |||
Nový Bydžov | 16.41 | 16.41 | |||
Skřivany | x | 16.45 | 16.45 | ||
Smidary | 16.48 | 16.48 | 3 | ||
Ohnišťany | x | 16.53 | 16.53 | ||
Ostroměř | 16.58 | 16.59 | 6 | ||
Šárovcova Lhota | x | 17.06 | 17.06 | ||
Lázně Bělohrad | 17.10 | 17.18 | 2 | ||
Horní Nová Ves | x | 17.21 | 17.21 | ||
Nová Paka | 17.30 | 17.40 | 2 | ||
Nová Paka město | 17.42 | 17.43 | |||
Stará Paka | 17.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci