Os 5630 | |
Řazení vlaku: 163 + 4xBdmtee281 + 163 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.31 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 6.36 | 6.37 | 3 | ||
Plchůvky | 6.39 | 6.39 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.42 | 6.47 | 1 | ||
Borohrádek | 6.51 | 6.52 | |||
Žďár nad Orlicí | 6.55 | 6.55 | |||
Týniště nad Orlicí | 7.00 | 7.09 | 4 | ||
Petrovice nad Orlicí | 7.12 | 7.13 | |||
Třebechovice pod Orebem | 7.18 | 7.21 | 2 | ||
Blešno | 7.25 | 7.25 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 7.30 | 7.31 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 7.32 | 7.33 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.37 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia