Os 5612/3 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 10.33 | 2 | |||
Petrovice nad Orlicí | 10.36 | 10.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 10.41 | 10.42 | 3 | ||
Blešno | 10.45 | 10.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 10.52 | 10.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 10.57 | 11.05 | 2 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 11.10 | 11.13 | 2 | ||
Čeperka | 11.17 | 11.18 | |||
Stéblová | 11.21 | 11.22 | 1 | ||
Pardubice-Semtín | 11.26 | 11.26 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.28 | 11.29 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster